Istorija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-20 10:47:51 | Nuoroda

Liko nedaug, o dar daug nemoku. Viduramžių nemoku, Senovės Romos ir Graikijos. Kokie ten esminiai dalykai?:)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-10-20 18:19:36 | Nuoroda

Nesibaiminkit. Kas iš to, kad dabar viską pakartosit, prieš egzaminą vis tiek reikės per naują kartotis. Aš nieko nemokėdama prieš istorijos egzaminą savaitę pasimokinau (kiekvieną dieną po knygą įveikdavau) ir gavau virš 60 procentų, nors tikslas buvo nors 1 procentą gauti. Taip kad laiko dar tikrai daug turit, linkiu pasiek gerų rezultatų ;) 

Žinutė parašyta: 2009-10-21 18:17:09 | Nuoroda

sveiki, pabandykit sita testa, gal pades pasikartot:)  paieskokit point.lt graikijos testas... sorry nerandu kur nuoroda jo. ten bus populiariausi testai  3 puslapi.

Žinutė parašyta: 2009-10-21 18:40:35 | Nuoroda

Sveiki, bandysiu laikyti istorijos egzaminą, jis man lems viską, nes sudaro didžiausią dalį stojamojo balo.
Istoriją jeigu netingiu pasimokau ir suprantu, žemėlapiuose gaudausi, bet vistiek yra kur tobulėti. Dabar per istorijos pamokas einame 1963m Lt suklimą ir panašiai...
:>
 

Žinutė parašyta: 2009-10-21 18:41:27 | Nuoroda

tfu 1863m sukilimą o ne 1963 :DDD

Žinutė parašyta: 2009-10-26 20:44:45 | Nuoroda

 sveiki as ir zadu laikyti istorijos egzamina, bet noreciau jusu paklausti is kokiu knygu jus mokotes?

Žinutė parašyta: 2009-10-26 21:10:55 | Nuoroda

siais metais laikiau istorijos valstybini egzamina, pati zinau, kaip reikia patarimu:)

geriausia yra nusipirkti knyga ISTORIJA-POLITOLOGIJA, tenai yra apibendrinimai, kurie tikrai leis suprasti tema bet visu pirma pries ziurint, reikia persiskaityti tema is paprasto vadovelio

Siulyciau darytis konspektus,kurioje susirasysite esminius faktus,

taip pat nesimokykite viena diena apie graikija, sekancia jau apie pirmaji pasaulini kara.

Mokykites eiles tvarka, pradekite nuo senoves, pagrinde sevoves Graikija ir Roma, Babilonija, Franku imperija, Makedoniecio zygiai ir t.t atkreipkite demesi i zemelapius,kurie pateikti vadoveliuose.Paskui eikite i viduramzius (liuteriai ir t.t)  na ir t.t:D

Galiausiai nusipirkite knygute, kurioje yra Istorijos visu metu egzaminai sudeti valstybiniai ir mokykliniai:) o gale atsakymai, si knyga tikrai man padejo , bet geriausia ja daryti likus menesiui iki egzamino

 

Taip pat ziuredami ir spresdami uzduotys toje knyguteje, jus galesite palyginti ir net nuspeti  kas galetu buti istorijos egzamine kitais metais,  na o siais metais tikrai manau bus ideta ATR  siais metais taip visi tikejosi...(pvz siais metais buvo viduramziai, sita nujauciau, nes jau du metus is eiles ju nebuvo)

P.S su datom nevarkite, zinokite tik esmines datas

 

Sekmes

 

 

Žinutė parašyta: 2009-10-26 21:39:50 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat zadu laikyti istorijos egzamina :) jam jau pradejau ruostis, sia savaite dar nusipirksiu knyga istorija-politologija ;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-10-26 22:20:02 | Nuoroda

toks vaizdas, kad nusipirsit knygas ir jau būsit pasiruošę egzui :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2009-10-26 23:00:49 | Nuoroda
bambukaz rašė:

toks vaizdas, kad nusipirsit knygas ir jau būsit pasiruošę egzui :)

 tai mes is ju mokysimes ;D gi reik kaip nors ruostis, kai neturi kapsu pinigu, uz kuriuos galetum nusisamdyti pulka mokytoju ;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-10-27 12:18:46 | Nuoroda

kad tos knygos irgi brangios :D šita knyga "Istorija - Politologija" autoriai:  Nijolė Letukienė ir Jonas Gineika. Tai man asmeniškai nelabai patinka, ir joje ne viskas yra. pavyzdžiui apie lietuvių tautinį atgimimą 19-20amžiuje praktiškai nieko ten nėra, ir šiaip, kai ieškau ko nors ,daug ko pasigendu :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2009-10-30 23:06:52 | Nuoroda

na knyga kurioje apie viską būtų be galo plačiai parašyta įsivaizduokit kokia stora bus ;) nepamirškit kad šiemet egzaminas mokyklinio ir valstybinio samplaika... tad dalis klausimų bus gan lengvi... ir šeip daugiausia reikia mokėti rasti info šaltiniuos, turėti bendrą suvokimą apie viską :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-31 13:59:17 | Nuoroda

as tai zadu pirkti tokia didele knyga-pratybas, kaina virs 40lt, autrorius kazkoks vyras, o ta knyga is serijos i egzamina be baimes :) ciupinejau knygyne, tai visai patiko ir atsakymai yra, galima bus iskart pasitikrint :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-10-31 18:59:12 | Nuoroda
Sha`` rašė:

as tai zadu pirkti tokia didele knyga-pratybas, kaina virs 40lt, autrorius kazkoks vyras, o ta knyga is serijos i egzamina be baimes :) ciupinejau knygyne, tai visai patiko ir atsakymai yra, galima bus iskart pasitikrint :)

Čia matyt apie Petreikio knygutę kalbi, turiu aš ją, tikrai nebloga. O šiaip nematau reikalo apsikraut knygom - man pilnai užtenka tos informacijos, kurią pateikia vadovėlis... Ir tai ne viskas iš jo reikalinga išmokt

Žinutė parašyta: 2009-11-03 21:17:58 | Nuoroda

 Gal kas gali man pasakyt Graikijos ir Romos kultūros panašumus ir skirtumus.. (yra programoj šitas punktas).. arba bent nurodyt kur būtų galima apie tai pasiskaityt.. Niekur nerandu..

Žinutė parašyta: 2009-11-05 14:45:34 | Nuoroda

Istorija Politologija tai aš nusivyliau žinokit  Nieko ji labai ten gero... net atrodo nėra Švietimo ministerijos rekomenduota. Vietom prirašyta išvis nereikalingų dalykų. O kai kur, girdėjau, net ir klaidų esama.

Paskyriau visą lentyną istorijos vadovėliam ir knygom, bus gal 15, tai knygų gana tikrai. Kad tik išmokt jas :)

Ką galit rekomenduot iš šaltinių suvokimo? Kad būt su ats..

Roma ir Graikija. hmm. na, kad abi buvo antikinės..maždaug panašiu laikotarpiu. Kultūra panaši. Ahh, nežinau iš tikrųjų. Manau, abi padėjo pamatus Europinei kultūrai.
Čia aš taip manau tik:)

Žinutė parašyta: 2009-11-06 23:35:36 | Nuoroda

Na, abitūra ;D

 

pasiskaičiau aš jūsų pasisakymus, tai man atrodo, kad dbr ne lapkritis, o koks birželis ar gegužė. visi taip sunerimę, mokosi, bijo, kad nespės, ngygas perka..

nežinau, mes pakartojom visą kursą, ką išėjom pernai, o dabar mokomės pramonės perversmą. bet nei mes, nei mokytoja kažkaip nebijo dar, kad nespėsim. nors ji tikrai nemažai info duoda, konspektą turiu sukaupus nemažą su žemėlapiais, lentutėm (paginde iš tos istorijos-politologijos knygos) ir panašiai ;}

kažkaip per daug stengiuos nesukt sau galvos. mokausi dabar tik tai, ką dabar mokomės. bet atsakingai. vėliau tik kartosiu.

o mano patarimas būtų tai geriau mokytis iš vienos knygos, o kitur pažiūrėt ten klokias lentuts ar žemėlapius, o ne šturmuot 15ką knygų ir paskui išvis nesusigaudyt kaip čia kas čia.. ;}

tai tiek. sėkmės mokantis ;o

Žinutė parašyta: 2009-11-07 16:54:31 | Nuoroda

tos 15 knygų tai pagrinde seni vadovėliai.

Kaip džiaugiuos, kad antikos anais m tiek buvo, gal šįmet jau nebebus tiek.

Baugina tik tos reformos  Kaip ir žinau viską, bet vistiek...sunkiau bus, taip pat, labai sunku..?

Et, nieko neprišnekėsi čia. Einu mokytis apie Nyderlandų revoliuciją ir gezus

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-11-07 20:02:37 | Nuoroda

Nu jūs duodat... Aš kol kas visai atsipūtus jaučiuos  

Žinutė parašyta: 2009-11-08 01:17:50 | Nuoroda

Visiškai NEMOKAMAI dalinu pakvietimus į šiuo metu ko gero populiariausią bei patikimiausią (juk jos kūrėjai – patys AMAZON.COM!) tokio pobūdžio svetainę, kurioje Jūs TIKRAI gaunate prizus (skelbimo apačioje rasite keletą nuorodų, patvirtinančių tai)! Kokia gi tiklapio kūrėjams iš to nauda? O gi tokia, jog mes, visi šio tiklapio vartotojai, darome jiems milžinišką reklamą, iš kurios jie ateityje uždirbs milžiniškus pinigus, tačiau ar tai svarbu, kai yra siūloma šitokia aibė prizų, mainais už kelis paspaudimus jų svetainėje kasdien? Taigi, nemiegam ir atsiimam savo uždirbtus prizus!

Norintys užsiregistruoti kreipkitės į mane šiuo el. paštu:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą