Prašymo pildymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:02:07 | Nuoroda

Man dar neaišku kaip ten pasiūlys tau tas specialybes i kurias tu pretenduoji, girdejau kad 4 pasiūlis vietas?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:48:52 | Nuoroda

Man truputi neaisku, kaip cia yra su tais vf ir vnf. Tarkim jei rasai prasyme pirmu numeriu i koki universita ir pildai vf ir neistoji, galima tiketis istoti i vnf is karto, ar reikia pildyti ta pati universiteta antru numeriu, kaip vnf?
 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:59:16 | Nuoroda
Valdas rašė:

Man truputi neaisku, kaip cia yra su tais vf ir vnf. Tarkim jei rasai prasyme pirmu numeriu i koki universita ir pildai vf ir neistoji, galima tiketis istoti i vnf is karto, ar reikia pildyti ta pati universiteta antru numeriu, kaip vnf?
 

 Jei po vf neparašei iš kart vnf, tada  ir neįstoji. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:17:17 | Nuoroda

O kaip manot geriau db pildyti prašymus (jau esu užsiregistravus) ar palaukti egzaminų rezultatų? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:19:32 | Nuoroda

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:22:37 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

 O nesijauti dabar jau įsipareigojęs pats sau, kad ta prioritetų tvarka tokia pat ir išliktų, ta prasme, kad nereikėtų jos keisti? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:27:36 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

 O nesijauti dabar jau įsipareigojęs pats sau, kad ta prioritetų tvarka tokia pat ir išliktų, ta prasme, kad nereikėtų jos keisti? :D

 Būtų šaunu jeigu ji išliktų, taip, turiu pareigą mokytis, bet man jau bloga tą patį per tą patį skaityti, blogai, labai blogai, tačiau neturiu kantrybės vėl kartoti, erzina mane, nors reikia... Man jau geriau egzaminą išspręsti negu teoriją kartoti, tačiau, kad gerai egzą išlaikytum, reik ir teoriją mokėti. Turbūt nukrypau nuo temos :D . Šiaip jei negauni iš bio ir chem virš 80, tad neamanau ar vertą rašyti mediciną vf, tada jau realiau kažką pamąstyčiau, gal farmaciją. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:32:26 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

 O nesijauti dabar jau įsipareigojęs pats sau, kad ta prioritetų tvarka tokia pat ir išliktų, ta prasme, kad nereikėtų jos keisti? :D

 Būtų šaunu jeigu ji išliktų, taip, turiu pareigą mokytis, bet man jau bloga tą patį per tą patį skaityti, blogai, labai blogai, tačiau neturiu kantrybės vėl kartoti, erzina mane, nors reikia... Man jau geriau egzaminą išspręsti negu teoriją kartoti, tačiau, kad gerai egzą išlaikytum, reik ir teoriją mokėti. Turbūt nukrypau nuo temos :D . Šiaip jei negauni iš bio ir chem virš 80, tad neamanau ar vertą rašyti mediciną vf, tada jau realiau kažką pamąstyčiau, gal farmaciją. 

 Nu ir aš tada nuo temos nukrypsiu. :D Pas mane jaučiu farmacija bus numeris vienas. :D O šiaip negalvoji apie kokius inžinerinius mokslus, pvz, chemijos inzinerija arba vdu biologiją ir pasiimti biochemijos gretutinę studijų programą? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:40:47 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

 O nesijauti dabar jau įsipareigojęs pats sau, kad ta prioritetų tvarka tokia pat ir išliktų, ta prasme, kad nereikėtų jos keisti? :D

 Būtų šaunu jeigu ji išliktų, taip, turiu pareigą mokytis, bet man jau bloga tą patį per tą patį skaityti, blogai, labai blogai, tačiau neturiu kantrybės vėl kartoti, erzina mane, nors reikia... Man jau geriau egzaminą išspręsti negu teoriją kartoti, tačiau, kad gerai egzą išlaikytum, reik ir teoriją mokėti. Turbūt nukrypau nuo temos :D . Šiaip jei negauni iš bio ir chem virš 80, tad neamanau ar vertą rašyti mediciną vf, tada jau realiau kažką pamąstyčiau, gal farmaciją. 

 Nu ir aš tada nuo temos nukrypsiu. :D Pas mane jaučiu farmacija bus numeris vienas. :D O šiaip negalvoji apie kokius inžinerinius mokslus, pvz, chemijos inzinerija arba vdu biologiją ir pasiimti biochemijos gretutinę studijų programą? :)

 O tu nebijai, kad farmacija gali pasirodyti sausokas mokslas? Nors jei tau chemija patinka, sekasi, gal ir įdomu. Man chemija kartais ir visai nieko, bet biologija kažkaip labiau patinka. Ir dar bijau, jog farmacijoje yra aukštoji matematika, o aš matematikos B lygiu mokiausi ir man ten aukštoji matkė būtų  ani bum bum :D Nors šiaip neatmetu farmacijos galimybės, bet vaistininku prie kasos nenorėčiau dirbti, o dabar kai euro vaistinėje savitarna, tai iš vis ten vos ne kasoje prasėdi 5 valandas. Nenoriu. Vaistų gamyba gal būtų tikrai įdomu.

Žiūrėjau VDU biochemija, bet ten matematiką ima, ir ten net du ciklai aukštosios matematikos, fizikos yra nemažai, o man tie mokslai ne itin sekasi. O į kokią KTU inžineriją nelabai noriu stoti, nes žinau, kad ten vėl matematikos gali būti (po galais, kiek daug tos matematikos :D ) . O VDU biologija - gal, bet galvoju kuom tada būčiau, mokytoju gal norėčiau, bet su vaikais nesusitvarkyčiau turbūt, o laborantu ne itin norėčiau, nebent kokį mokslinį darbą kurti... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:49:16 | Nuoroda
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 Manau didelio skirtumo nėra, aš jau dabar užpildžiau, žinoma, kai žinai rezultatus gali tiksliau ir realiau rašyti prioritetus, tačiau galima nemokamai koreguoti prašymą, galų gale galima tik duomenis užregistruoti, o prašymo nepildyti. Na, jaučiuosi kažkaip morališkai tvirčiau, kai prisiregistravau :D 

 O nesijauti dabar jau įsipareigojęs pats sau, kad ta prioritetų tvarka tokia pat ir išliktų, ta prasme, kad nereikėtų jos keisti? :D

 Būtų šaunu jeigu ji išliktų, taip, turiu pareigą mokytis, bet man jau bloga tą patį per tą patį skaityti, blogai, labai blogai, tačiau neturiu kantrybės vėl kartoti, erzina mane, nors reikia... Man jau geriau egzaminą išspręsti negu teoriją kartoti, tačiau, kad gerai egzą išlaikytum, reik ir teoriją mokėti. Turbūt nukrypau nuo temos :D . Šiaip jei negauni iš bio ir chem virš 80, tad neamanau ar vertą rašyti mediciną vf, tada jau realiau kažką pamąstyčiau, gal farmaciją. 

 Nu ir aš tada nuo temos nukrypsiu. :D Pas mane jaučiu farmacija bus numeris vienas. :D O šiaip negalvoji apie kokius inžinerinius mokslus, pvz, chemijos inzinerija arba vdu biologiją ir pasiimti biochemijos gretutinę studijų programą? :)

 O tu nebijai, kad farmacija gali pasirodyti sausokas mokslas? Nors jei tau chemija patinka, sekasi, gal ir įdomu. Man chemija kartais ir visai nieko, bet biologija kažkaip labiau patinka. Ir dar bijau, jog farmacijoje yra aukštoji matematika, o aš matematikos B lygiu mokiausi ir man ten aukštoji matkė būtų  ani bum bum :D Nors šiaip neatmetu farmacijos galimybės, bet vaistininku prie kasos nenorėčiau dirbti, o dabar kai euro vaistinėje savitarna, tai iš vis ten vos ne kasoje prasėdi 5 valandas. Nenoriu. Vaistų gamyba gal būtų tikrai įdomu.

Žiūrėjau VDU biochemija, bet ten matematiką ima, ir ten net du ciklai aukštosios matematikos, fizikos yra nemažai, o man tie mokslai ne itin sekasi. O į kokią KTU inžineriją nelabai noriu stoti, nes žinau, kad ten vėl matematikos gali būti (po galais, kiek daug tos matematikos :D ) . O VDU biologija - gal, bet galvoju kuom tada būčiau, mokytoju gal norėčiau, bet su vaikais nesusitvarkyčiau turbūt, o laborantu ne itin norėčiau, nebent kokį mokslinį darbą kurti... 

 O aš apie VDU biologiją galvoju todėl, kad į biochemiją nėra šansu jaučiu įstoti, o pasiėmus gretutinę biochemiją, tai turėčiau dviguba kvalifikaciją ir šiaip daug lengviau gauti biochemiko kvalifikaciją. Be to, VDU dėstytojas sakė, kad baigus biochemijos gretutinę bus galimą imti magistrą susyjusi su biochemija,o nebutinai biologija. :D Aj, žodžiu greičiau žinočiau egzu rezultatus. :D Bet šiaip ar taip Kaunas manęs sulauks. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 19:34:46 | Nuoroda
Bedievis rašė:

Man dar neaišku kaip ten pasiūlys tau tas specialybes i kurias tu pretenduoji, girdejau kad 4 pasiūlis vietas?

www.mokslas.lt/files/uploaded/bendrojo_priemimo_etapai_ir_datos.pdf

"Apskaičiavus išrenkamas kiekvieno stojančiojo kuo aukštesniu prioritetu įrašytas
pageidavimas, pagal kurį jam gali būti skirta valstybės finansuojama vieta." Čia viskas aiškiai išdėstyta.

 

www.lamabpo.lt/principai.html

"...stojantiesiems pagal jų pageidavimus bus parodytos galimybės laimėti valstybinę vietą universitete arba kolegijoje, o taip pat mokamas vietas; geriausieji iš karto galės priimti juos tenkinančius pasiūlymus arba su kitais dalyvauti antrajame etape..." O šitą košę galima įvariai interpretuoti.

Kaip bebūtų apie 4 pasiūlymus niekas neužsimena.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:17:00 | Nuoroda

Tai geriausia tada surašyti nemokas vietas kur nori stoti, opoto mokamas. 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:04:34 | Nuoroda

Sveiki tai kaip ten yra su tais mokejimais. Ar reikia moketi uz paraiska, ar tik tada kai istoji turi susimoketi?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:04:49 | Nuoroda

Sveiki tai kaip ten yra su tais mokejimais. Ar reikia moketi uz paraiska, ar tik tada kai istoji turi susimoketi?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:22:38 | Nuoroda

Taigi jau sakėm melejoną kartų,ir parašyta taisyklėse,kad mokėti NEREIKIA,mokėsi registracijos mokestį tai įstaigai,į į kurią ĮSTOSI

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:46:26 | Nuoroda

šiuo metu mokausi universitete, bet semestro gale nutraukiu studijas ir stoju į kitą specialybę... ar reikia pildant prašymą nurodyti, jog dabar mokausi universitete?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:23:51 | Nuoroda

Ką darėt kai rašė: "Prieš pradėdami pildyti pageidavimų sąrašą privalote užpildyti identifikacinę, kontaktinę ir išsilavinimo informaciją! Jūs neužpildėte skyriaus(lauko) Kita informacija->Užsienio kalba būsimų studijų metu." Man vis dar tai rodo :( 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 20:14:29 | Nuoroda
Bedievis rašė:

Man dar neaišku kaip ten pasiūlys tau tas specialybes i kurias tu pretenduoji, girdejau kad 4 pasiūlis vietas?

 girdejau ,kad 3...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 20:15:20 | Nuoroda
melynakoala rašė:

Ką darėt kai rašė: "Prieš pradėdami pildyti pageidavimų sąrašą privalote užpildyti identifikacinę, kontaktinę ir išsilavinimo informaciją! Jūs neužpildėte skyriaus(lauko) Kita informacija->Užsienio kalba būsimų studijų metu." Man vis dar tai rodo :( 

 rasyk anglu,cj cia tas dalyks kuria kalba noresi mokytis univere...

Žinutė parašyta: 2010-06-02 12:27:50 | Nuoroda

Sveiki, galbut kazkas zadat stoti i daile ar su ja susijusias studijas. Susiduriaau su problema, galvojau stoti i Siauliu-taikomaja daile ir versla arba i Telsius-dailes ir technologijos pedagogika. Uzpildzius prasyma rodo,kad man stojamieji egzaminai vyks Vilniuje. Ar nuo siol visi stojamieji egzamina vyks Vilniuje? Gal nkas ir susidure su sia problema

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą