TTVAM turizmo ir viešbučių administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:56:35 | Nuoroda

Tai ar yra gavusių kvietimą čia studijuoti? Ar priimsit?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:47:52 | Nuoroda

 Nu nesuprantu, ką mes čia tik dvi? Gal vertėtų susimastyt tada

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:14:40 | Nuoroda

kokiu balu istojot?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:16:45 | Nuoroda

15.96 aš įtarinėju sistemą ,nesąmonė čia kažkokią,

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:22:38 | Nuoroda
Bielas1 rašė:

kokiu balu istojot?

 a tu kokiu? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:58:01 | Nuoroda

Mano 14,96, vf ;) Nesuprantu, lamoj žiūrėjau, virš 800 prašymų į šitą specialybę, bet įstojusių kažkaip neatsiranda ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:05:11 | Nuoroda

 Blemba, aš tai tuoj nuvirsiu :D Aš tai neakivaz. o paskaičiau ,kad kas 2-rą šeštadienį ten neakivaizdininkam reikia, kaip čia taip? Tai ne kaip visur pora mėn į metus/ sesijos ir fsio??? O dieve, o dieve, kur aš papuoliau :DD

Haha, neatsiranda, nes db nieks nežino ką daryt čia įstoję, tai net kalbėt bijo ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:32:35 | Nuoroda

Man tai daug klausimų kyla dabar dėl tų visų įmokų ir to studijų kainos likučio. Žinau, kad reikia sumokėti registracijos mokestį 120 lt. Dabar ttvam.lt išskaičiau, kad yra dar kažkokia stojamoji įmoka 50 lt, tai nesuprantu kiek čia mokėt reikia. Reikia ir tą stojamąją įmoką tipo sumokėt prieš pasirašant sutartį?

Metinė studijų kaina 5200 lt, o finansuoja 3238 lt. Skirtumas gaunasi 1962 lt. Iki kada jį reikia apmokėt?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:22:10 | Nuoroda

Blm, neparašyta, ir aš žiūrėjau, va pvz VU mačiau, per 5 dienas pasirašius sutartį. Bet šiaip bet kokių atveju pasirašius sutartį. Neįmanoma kitaip.

120? 50? Blm, aš tik 100 mačiau :D Nesigaudau jau :D

Pala, tai jei 3000 su biškiu finansuoja, o tai man iš neakiv 3900 atimt šitą sumą, da? Tai dar nieko man, tau tai daugokai jau gaunasi...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:31:42 | Nuoroda

Blm, neparašyta, ir aš žiūrėjau, va pvz VU mačiau, per 5 dienas pasirašius sutartį. Bet šiaip bet kokių atveju pasirašius sutartį. Neįmanoma kitaip.

120? 50? Blm, aš tik 100 mačiau :D Nesigaudau jau :D

Pala, tai jei 3000 su biškiu finansuoja, o tai man iš neakiv 3900 atimt šitą sumą, da? Tai dar nieko man, tau tai daugokai jau gaunasi...

Oj, biški susimaišiau, 100 lt, univeruose 120 ;) O dėl tų 50 lt tai nežinau, reikės ryt poryt pasiskambint į informaciją ir paklaust. Jo, neakivaizdiniu, tai tikrai nedaug gaunas, o man tai daugokai... Ir dar nežinau iki  kada čia apmokėt reikės. Kaip užknisa...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:32:42 | Nuoroda

Biški susibalamutinau aš čia su tuo komentaru, copy/paste ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:36:35 | Nuoroda

Nieko tokio, supratau viską ;D

Blm, kad aplamai labai mažai info TTVAM'e tam. Pvz, ką mes mokinsimės? :DD Man tai labai komponuoja, jeigu kokia aukštąją matieką per visus kursus ipalis :DD A ten tam jų saite ,nieko iš vis nėra.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:38:23 | Nuoroda

Am, tu manai ryt ten kas dirba? Sekmadienis gi. Miega visi ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:40:28 | Nuoroda

Jo jo, aš ten nieko nesuprantu, kol neįstojau, tai net nežinojau, kad čia nevalstybinė kolegija. Nesuprantu nieko su tais mokesčiais, atrodo negali visko konkrečiai parašyt. O dėl pačių mokslų, tai nei pasirenkamieji dalykai parašyti, nei privalomi, nieko... Kad matieka bus, tai bus, dar keista man, kad čia matiekos egzo nereikėjo, nes kitose kolegijose reikalavo matiekos egzo ;) Tikiuos nesigailėsiu čia įstojus, nes tada 3 metus keiksiuos... ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:41:51 | Nuoroda

O kas man, aš ten nieko nesuprantu, tegul dirba tik ;D Nu šiaip tą patį pagalvojau, bet pabandyt juk galima ;) O jei ne, teks kankintis iki pirmadienio nieko nesuprantant ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:09:21 | Nuoroda

Aš tai 4 metus keiksiuos :DD Tau mažiau keiksnotis reiks jei ką. haha :DD Blemba, aš ta nemačiau ,kad neakiv. kas antrą šeštad. čiut nenuvirtau pamačius, tikiuosi jie ten sukalbami, ir nereiks varynėt taip dažnai, a tik per sesijas plius minus :DD

Am nu jo, pabandyt galima ir ryt, bet tikrai nedirbs...

A tai ką vien matieka mokytis? Aš blm, stot norėjau kur matiekos nėra :DD Pamačiau ,kad egzo nereik tai ir davai irašiau galan ir šitą, nu čiort :DDD

A šiaip nesinervuok ;D Kaip nors, paskui vis tiek galėsim aukštojo siekt gi, MRU arba VU arba užsieny :DD Gausis vos ne trumpiau tau ;D Tiksliau trumpiau. Nes kažkaip ten galima į magistrą stot bus :D

Nu ka, jei ką sužinosi ryt parašyk čia temoj, arba mažu per skype susisiekiam ryt [ Amanezca ] ,žiūrėk kaip tau patogiau ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 08:45:05 | Nuoroda

as ir istojau ;DDp

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:52:09 | Nuoroda

Tai žinai, kas antrą šeštadienį bent jau ne kiekvieną dieną  ;D

Nu ne vien matieką, aišku, kad ne, bet kiek kitų kolegijų programas turizmo žiūrėjau, tai eina aukštoji matieka... ;D Linksma, nes aš ir norėjau stot ten, kur jokios matiekos nėra ;D Nu kaip nors ;D

Galima, bet norint magistrą mokytis, reikia išlyginamąsias dar atsimokyt metus laiko, tai gaunasi tas pat kaip univere ;D

Gerai, tikiuos daugiau jokių staigmenų nesužinosiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:50:51 | Nuoroda

Aukštoji matieką?????? Aš miriau ką tik. Kaip mane jie ten priimt galėjo, pas mane metinis matiekos 5

Visur tos išlyginamosios? Kažkaip būna kur nereik, ar aš čia kažką ne to prisiskaičiau

Gal sužinojai ką? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:00:13 | Nuoroda

Oi, taikomoji matieka :D Bet manau nieko lengviau nebus :D

Na, kiek aš žinau, baigus bakalaurą kolegijoj ir norint tęst magistrą, reikia metus atsimokyt išlyginamąsias ;))

Ne, parašiau tik jiems per skype, bet niekas man neatrašo, reiškias tikrai nedirba :D Rytoj paskambinsiu ;))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą