VDU psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-09 18:19:12 | Nuoroda

Gal yra norinčių studijuoti šią specialybę?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-01-29 12:02:47 | Nuoroda

 Aš jau studijuoju - į iškilusius klausimus galiu atsakyti AŽ ;]

  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2011-02-03 03:47:33 | Nuoroda

Aš čia studijuoju. O kodėl būtent VDU pasirinkai? 

Žinutė parašyta: 2011-02-03 20:32:53 | Nuoroda

Net nežinau. Labiausiai širdis čia linksta. Girdėjau labai gerus atsiliepimus apie VDU

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-02-16 14:07:41 | Nuoroda

 Mąstau dėl psichologijos magistro studijų VDU. Gal žinote kaip  neakivaizdininkai studijuoja, ar labai laužia? :) kaip dėl paskaitų grafiko, lankstus neakivaizdines studijuojantiems ar ne?

Žinutė parašyta: 2011-03-17 14:16:15 | Nuoroda

 Pagaliau atsirado man puikiai tinkanti tema ;) Tiesiog laukiu nesulaukiu stojamųjų su viltimi įstoti į VDU psichologiją. Gal kas nors gali papasakoti detaliau apie įstojimo sąlygas ? Kokių balų minimum reikia norint čia patekti ?? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-03-18 15:04:00 | Nuoroda
-:-Greta-:- rašė:

 Pagaliau atsirado man puikiai tinkanti tema ;) Tiesiog laukiu nesulaukiu stojamųjų su viltimi įstoti į VDU psichologiją. Gal kas nors gali papasakoti detaliau apie įstojimo sąlygas ? Kokių balų minimum reikia norint čia patekti ?? 

 Kai aš domėjausi,tai apie 80proc. visus. Na bet žinoma,kuo geriau vieną išsilaikysi,tuo blogiau galėsi kitą

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-03-21 16:10:50 | Nuoroda

Sveiki, esu psichologijos programos 3 kurso studentė. Galiu pasakyti, kad studijuoti įdomu, bet žinoma sunku. Studijuojant tenka atlikti nemažai apklausų, įvairiausių tyrimų. Šiuo metu renku duomenis apie vyresniųjų klasių mokinių,abiturientų streso įveikimo būdus. Būčiau labai dėkinga, jei atsakytumėte į klausimus. Iš anksto dėkoju. www.apklausa.lt/f/vyresniuju-klasiu-mokiniu-bei-studentu-asmenybes-savybiu-bei-reakciju-i-sunku-z5qffah.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-03-30 10:37:18 | Nuoroda
klausimas rašė:

 Mąstau dėl psichologijos magistro studijų VDU. Gal žinote kaip  neakivaizdininkai studijuoja, ar labai laužia? :) kaip dėl paskaitų grafiko, lankstus neakivaizdines studijuojantiems ar ne?

 Sveiki,

Studijuojant magistrantūrą nesvarbu ar nuolatinėse ar dieninėse studijose, studentams keliami vienodi reikalavimai. Na o paskaitų tvarkaraštis žinoma lankstus tiems kas renkasi studijas ištęstines.

Žinutė parašyta: 2011-04-18 15:30:11 | Nuoroda

Pernai įstojau į VDU psichologija, tai jei kam kyla klausimų rašykit AŽ ;)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-05-06 13:07:29 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą