Vartotojo Simonaitis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:26:34 | Nuoroda

Jai kas nesiorentuoja kaune, tai man rašom, grynakraujis kaunietis Jūsų paslaugom ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 00:33:34 | Nuoroda

Sveikučiai,

Žiekit įmanoma įstot į dantu technologija vf, nelaikius to manualinio egzamino? Balas 15.66, pagal praeitus metus, tai turėčiau laisvai patekti, padėkit dantistai ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:27:50 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-16 09:41:41 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

 ''imsiu iš tėvų paskolą" ? :D

 Kolkas tik tėvai gali tokio dydžio paskolą suteikti. Bankas dar įvertina rizikos faktorių ir neskolintų man pinigėlių :?

Žinutė parašyta: 2011-07-16 10:54:58 | Nuoroda
sanemis rašė:
Simonaitis rašė:
Jolanta* rašė:
Simonaitis rašė:
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

 ''imsiu iš tėvų paskolą" ? :D

 Kolkas tik tėvai gali tokio dydžio paskolą suteikti. Bankas dar įvertina rizikos faktorių ir neskolintų man pinigėlių :?

 Manau, kad paskolintų, gi yra specialios paskolos studentams. 

 Jau geriau iš tėvų, su tais bankais tai ten nesamonės būna :D

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:11:28 | Nuoroda
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:
Lacost* rašė:
Simonaitis rašė:

Farmakotechnika baigus, tai tik išlyginamasias imti ir gauti farmacijos magistrą, bent jau mano nuomone :?

 Labutis, Simai :) i farmakotechnika kaip supratau galvoji stot? taip? :)

 Laba, Lakoste ;Dp jo į farmakotechnika, arba imsiu iš tėvų paskolą ir bandysiu į farmaciją LSMU, bet dar tiksliai neesu apsisprendęs, jai kaip čia dauguma sako išlyginamasias panaikino, tai reiks į farmaciją stot :? O tu kaip supratau irgi busima farmakotechnike? ;D

 Jo, būsima farmacininkė : ) bet mislinu stot į KK . :) P.S. Dovilė aš vardu :) kiek supratau , veržiesi stot į LSMU : ) NORI būti grynakraujis farmacininkas? :P beje , iš kokio miesto esi?

 Mm, malonu Dovile. :) Jo norėčiau į farmaciją, bet dar neatsisakau įdėjos į KK stot. Kavenskas :D Tėvų išnaudotojas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:27:40 | Nuoroda
Jungle rašė:

 istojau i maisto texnologija;DDp kas su manim?;O

 čia sėdi vienas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:57:56 | Nuoroda
erika^^ rašė:

Farmacija LSMU vnf. Gal yra čia įstojusių? :}

 Kokiu balu įstojai?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:00:28 | Nuoroda

Su kokiais balais stojot į vf? nes tik į vnf sugebėjau papult su 15.66

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:08:15 | Nuoroda

Žmonės, jai dabar atsisakau vnf vietos, tai per antrą turą, jau negaliu pildyt? tik vf galiu, taip?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:14:41 | Nuoroda
PrisijaukinkPavasari rašė:

O, po truputį mūsų gretos didėja!

Simonaiti, šiuo klausimu padėti tikrai negaliu, bet vilties, kad antru etapu gali papulti į vf vietą, yra. Galbūt pamėgintk paskambinti į universitetą ir pasiteirauti dėl to antrojo etapo? Kartais atsiranda žmonių, kurie su mielu noru sutinka padėti.

 Na mane jau tėvai čia spaudžia į vnf stot, sako tipo nerizikuot per tą antrą etapą, mislysiu iki rytoj šitą variantą :> Reikės bandytis pasukti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:30:02 | Nuoroda

Įstojau į vf, bet dar mastau ar verta čia stot :>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:28:57 | Nuoroda
verstute rašė:

Turiu klausimėlį.. aš įstojau į vf 2nr. Ryt pasirašau sutartį, tačiau ar galiu dalyvauti antrame ar papildomame priėmime, nors esu pasirašiusi sutartį? :>

 Negali :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:29:53 | Nuoroda
verronika rašė:

sveiki. gal jau buvo toks klausimas..ar panasus, bet vis gi )))
istojau ir i vf ir i vnf, nei viena is ju nepatinka, nors is bedos gal stociau i vf (buhalterine apskaita).
norejau paklausti.. jeigu pasirasyciau sutarti db i vf ar galeciau pretenduot i vnf kitur antram etape? ar isvis geriau rizikuoti, db nieko nesirinkti ir laukti antro etapo rezultatu?

 Nieko negali daryti, kai sutartį pasirašai, jokiuose antruose etapuose negali dalyvaut :>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:39:04 | Nuoroda

Dabar galit kas nors vienas parašyti, ką reik turėt pasirašant sutartį? Nes taip nieko ir nepagavau ką reik kartu turėti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 07:30:14 | Nuoroda
Angelique rašė:

 BUTINAS KVITAS, kad sumokejai :) 

 O kur reik pervedinėt? :> Nes jau planuoju išvažinėti į veterinarkę :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:03:39 | Nuoroda
PrisijaukinkPavasari rašė:

* Registracijos mokestis - 120 Lt
Sąskaitos rekvizitai:
Įmonės kodas 302536989; AB SEB bankas
ąskaitos Nr. LT097044060002905377, kodas 70440, įmokos kodas 1831

 Dėkavoju, bet jau nebereik, susimokėjau. :) Vsiop jau studentas :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:07:02 | Nuoroda

Dabar klausom visi kas žino, aš dabar pirmame etape gavau pakvietimą į veterinariją vnf, šiandien užsipildžiau sutartį, ar galiu antru etapu pretenduoti į veterinarijos vf vietą ir jai gaunu vietą ar galiu nutraukti vnf sutartį ir stoti į vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:15:17 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašė:

Noriu pirkti kompą, tai gal kas galit ką pasakyt konkrečiau, ar reikai kažko specialaus, jei studijuosiu mediciną.

 tai žiurint ko tu norį, nes tas pasakymas kompo, tai gali suprasti, kad tau reik stalinio pc. Sakyk kiek gali investuoti ir pabandysim paieškoti gero varianto tau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:18:30 | Nuoroda
JustSmile rašė:

duokit prasau patarima koki laptopa pirkt kad butu geras pagal parametrus ir vaizdo plakste . kaina iki 1600 :)

 Už 1600 su vaizdo plokšte ati arba nvidios tikrai nerasi :) Jai jau nori su vaizdo plokštę, tai patarčiau investuoti 2000-2500litų, aišku jai tenkina intel gma plokštės, tai gali ir už 1600 pasiimti, bet žaidimų ar didesnių grafinių programų nepaleisi :)