Mokymo programos
Ekologija ir aplinkotyra
Valstybinis kodas: 621C90001
Kodas pagal ISCED: 51242
Lygmuo ir/ar tipas:
Aukštojo mokslo universitetinės studijos
Biomedicinos mokslų studijų sritis
Pakopa: Magistratūra
Baigimo sertifikatas: Magistro diplomas
Studijų forma/trukmė
Dieninė: 2 m.

Anotacija arba apibūdinimas

Plečiamoji magistrantūros studijų programa skirta rengti aukštos kvalifikacijos ekologus, atitinkančius šiuolaikinius žinių visuomenės reikalavimus bei galinčius tenkinti nacionalinius ir tarptautinius ekonomikosir rinkos poreikius, motyvuotai tobulinti žinias ir kompetenciją, dirbti akademinį ir mokslo tiriamąjį darbą.
Stojantysis turi vykdyti priėmimo į universitetą konkursines sąlygas.
Būsimieji ekologijos ir aplinkotyros specialistai studijuoja plečiamojo lygio dalykus: pajūrio ekologiją, aplinkosaugos planavimą, ekonomiką ir politiką, mikrobiologinius procesus, šiuolaikines aplinkosaugos technologijas, klimatą ir vandens apykaitą, limnologiją, hidrogeochemiją, matematinius modelius ekologijoje, kraštovaizdžio ekologiją ir kt.
Praktinės studijos nenumatytos.
Studijų programa baigiama magistro diplominiu darbu. Baigusiajam suteikiamas ekologijos ir aplinkotyros magistro kvalifikacinis laipsnis.
Baigus ekologijos ir aplinkotyros studijų programą studijas galima tęsti biomedicinos mokslų srities doktorantūros studijų programose.
Ekologijos ir aplinkotyros studijų programa skirta asmenims, turintiems biologijos/ ekologijos/aplinkotyros bakalauro laipsnį ir siekiantiems ekologijos ir aplinkotyros specialisto kvalifikacijos.
Pasidalink Facebook'e

Kvalifikacijos aprašas

Aprašas rengiamas
Įstaigos, ruošiančios pagal šią mokymo programą
Pavadinimas Miestas/Savivaldybė Adresas
Klaipėdos universitetas Klaipėda H. Manto g. 84
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju