Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:02:17 | Nuoroda

*nusiskundimų

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:18:53 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
Turka rašė:

mes juk nesakome, kad visiem pasitaike ciuciundros vertintojos

 kas aukstus balus gavo, tiem nepasitaike, kas zemus - psitaike?  gyvenimo ironija 

 ne apie visus vertintojus cia kalba eina, yra zmoniu kurie ir gavo tiek kiek tikejosi, jautesi verti tiek aukstu balu tiek zemu. Bet tikrai yra tokiu kuriu rezultatai nelogiskai zemi ar auksti. As cia kalbu  netik apie save.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:24:11 | Nuoroda
mygatukas rašė:
Erika rašė:

 O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj.

 Šiaip 4 nebūtinai reiškia, kad jis durnas, gali būt, kad jis tiesiog gabus tinginys. O Lietuvių egzaminui didelio mokslo nereikia.

 Bet jei žmogus turi keturis, tai jis greiciausiai net elementarios skyrybos nemoka,  jau nekalbu apie literatura.. nejaugi per paskutine nakti jis visa tai ismoko? gabus tinginys.. kvailai skamba.. Tokiai galima butu vadint kokius sesetukininkus gal.. bet tikrai ne tuos kurie vos ant keturiu istempia..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:27:50 | Nuoroda

Nesitikejau tiek... Bet dzin nieko jau nepadarysi,neverta cia rietis.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:29:25 | Nuoroda
Novilė rašė:
Erika rašė:

Žmonės, nebūkit tokie pesimistai ir nepykit ant kitų dėl jų rezultatų, juk jie ne patys savo darbus taisė. Aš suprantu, kad yra tokių atvejų, kuomet žmogus tikrai pervertinamas arba gerokai nuvertinamas. Bet juk yra tokių atvejų, kai pats žmogus per gerai save vertino, pamąstykit, gal esat vieni iš tokių? Aš taip pat labai susinervinau sužinojusi savo rezultatą, bet dabar, kai atidžiau apie tai pagalvoju, na gal išties suklydau ten ir ten? Visko juk gali būti. O dėl tų žmonių, kurie turėjo vidurkį 4, o išlaikė egzaminą virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jūs galvokit apie save, o kitus palikit ramybėj. Išgerkit arbatos, atsipalaiduokit :) Viskas bus gerai, sėkmės :)

 Bet tikrai yra nuvertintu zmoniu ir jiems nesiulyciau su tuo susitaikyti, o siekti irodyti, kad sugebejo daugiau. Pati jauciuosi pervertinta kazkiek ir sirdy nlb maloniai jauciuosi pries kitus...

 Čia tie kas taisė turetų nemaloniai jaustis. Bet kas jiem.. Argi jiems rūpi Lietuvos ateitis?... Visi savi išvažiuos iš čia.. dėl šito jų vykdomo genocido..  Prisiveis Lietuvoj kinų ir šiaip visokių ir bus gerai..

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:36:55 | Nuoroda
NONcom rašė:

 Aš siūlau rišt su ta lietuvių. Išdiskutavom viską, kas galėjo būti konstruktyvu. Prasidėjo "flame war" ir lietuviško būdo demonstravimas. Džiaugiamės, kas gavo daug, liūdime, kas gavo mažai. The end :D be to, egzaminų rezultatai gali būti ženklas, kad gal pasirinkai ne sau skirtą kelią, kad apie specialybes dar reiktų viską apmąstyti :)

 Tai jau išvis nelabai ką beliko mąstyti.. kai tokį balą gavau:( Jiems pasisekė jie sužlugdė visas mano vlitis...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:39:04 | Nuoroda

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:44:03 | Nuoroda
cacalele rašė:

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

 žiauriausia tai, kad JIE (visa ta švietimo sistema) pasiekė savo tikslą: supriešino abiturientus.. Visi tarpusavyje vieni kitų nekenčia už  jų nuomone neteisingus kitų įvertinimus....:(

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:52:31 | Nuoroda
Rytovejas rašė:
void rašė:
BnLiFe rašė:

Man ištiesų keista. Čia daugelis virš 50% surinkę bando raminti tuos gavusius blogai, kad nedejuotų. Bet kai pasižiūri kaip netaisyklingai su klaidomis ir žargonais atsakinėja  - iškarto kyla keistas pamąstymas. Jeigu jau taip gerai gavot, negi egzamino dieną rašėt kruopščiai ir taip staiga dvipusį veidą atsukot ties "nekalto avinėlio" puikiai išmanančio lietuvių kalbą, tarmę, gramatiką, autorius ir visą sintaksę? Jei taip norėčiau paspausti ranką... Mano manymų šiemet išties kažkas buvo neįtikimo. Bent mano mokykloje vos keletas (turbūt ant pirštų suskaičiuoti galėčiau) gavo "savo" įvertinimą. Aš nedejuosiu kaip man apmaudu ar kažkas panašaus. Tiesa sakant man nerūpi lietuviška švietimo sistema, kuri nesupranta skaitančių, puoselėjančių, visapusiškai garsinančių lietuvių tautą žmonių, olimpiadose, renginiuose, kurie staiga egzamino kulminacijoje - neišlaiko. Man tiesiog gaila, kad NEC paleidžia pilnus, dar "nesupuvusius", lietuvos pakampiais nešmirinėjančius jaunuolius. Ką jie dabar darys? Verks? Toli gražu ne. Palauks likusiųjų rezultatų, kurie ir pasakys - ate ate Lietuvėle brangi, o gal ne?

P.S NEC čia buvo paminėjęs, kad galbūt kalta ne egzamino vertinimo sistema, o pati švietimo sistema. Tad norėjau paklausti, ar dirbate, kad ji būtų geresnė? Ar tie garsūs jūsų analizuojami testai turi kokią reikšmę? Ar buvo kada nors paviešinta žiniaskklaidoje - Nacionalininis Egzaminų Centras norėdamas pagerinti rezultatų objektyvumą siūlo taisyti švietimo sistemos klaidas...

 Trinkis tu galvą, pažiūrėk kiek neišlaikiusių ala nuskriaustųjų šimtukininkų rašančių su dviem-trim klaidom žodyje.

Mama mano taisė darbus, sakė tikrina 4 tikrintojai, paskutinis - kontrolinis NEC centro peržiūrėjimas, o be to antrasis ir trečiasis nemato kitų įvertinimų, pats mokiausi vidutiniškai, nors mama ir lietuvių kalbos mokytoja, tikrai man lietuvių kalba žavesio nekėlė, todėl didelio dėmesio nekreipiau į jos egzaminą.

O čia visi ala nuskriaustieji 3,14sa protą, nei jie gerai mokėsi nei ką, 3,14są protą ir apie neišlaikiusius olimpiadininkus, juokas man iš tokių, realiai gyvenime pamatyti, turbūt klasėje vos pramekena kąnors, o tikisi aukštumų, viskas puikiai įvertinta, kiek žinau iš kelių miestų mokinių, ir tikrai nemažai, visi kiek tikėjosi tiek ir gavo, viskas puikiai įvertinta, o jūs visi esate apgailėtini, neaišku iš kokio kaimo, savo kaimietiškom mintim apie karvės mėšlą ir pieną, ir norite šimtukų, baikit jūs juokus. 

Jenny ar kokia čia juokdarė buvo, gavo rezultatą kokį ir turėjo, nei ji ką moka , nei ką. Tikiuos daugeliui sumažins tuos balus per apeliacijas, taip jums ir reikia, nevykėliai.

Dėl ketvertukininkų išlaikiusių 90, taip pat sapalioja, jokių faktų nepateikia nei ko, baikit jus juokus, baikit hiperbolizuoti realybę, eikit įsimiegoti ir tada galite ruoštis stojimams į kolegijas, lameriai, nes šiais metais Universitetai atrinkinės geriausius todėl apart Konkursinio žadama sijoti žemiau 50ies išlaikiusių lietuvių, bei pagrindinio ala koeficientą didžiausią turintį dalyką.

NEVYKĖLIAI IR LIKS NEVYKĖLIAIS IR JIE VISĄLAIK VERKS, KAIP IR GYVENIME, DARBO NEIEŠKO IR SAKO ŠŪDŲ KRŪVA ČIA IR ŽLIUMBIA ANT VALDŽIOS. KOLEGIJOS JŪSŲ LAUKIA :D:D:D:D

 

 Pasireiškė didysis "intelektualas".

Vadinti kitus nevykėliais (lameriais ir t.t kaip tu išsireiškei) dėl egzaminų rezultatų yra ne kiek lėkšta, bet žema ir tik parodo tavo "aukštą" kultūrą.


 

 Nu šakės kas per įžulumas žmogau kitų čia nevykėliais nevadinkt pats/i toks būdamas... Žiūrėk ,kad nereiketų gailėtis už tokius žodžius... Kas aukštai kyla žemai leidžiasi ir patikėk tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui šlykštu skaityt 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:03:42 | Nuoroda
cacalele rašė:

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

 siaubas, pas mus mokykloj visi palaiko norą apeliuot.

išleistuvėse nematau prasmės nedalyvaut, vis tiek duos mokyklos baigimo pažymėjimą, o kaip gali mokyklą baigusio abituriento ir išlaikiusio egzaminą, tačiau norinčio surasti tiesą, nekviesti į savo paties išleistuves -štai kur klausimas...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:13:56 | Nuoroda
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:16:15 | Nuoroda

void, aiskus tu man. "vafliu gimes tortu nebusi" .

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:16:48 | Nuoroda
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Ko čia, utelėtas, pakeitei jos rašymą? gi akivaizdžiai pakeitei paskutinius 2 jos žodžius citatoje....

nervuoja tokie kaip tu

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:17:30 | Nuoroda
benas;) rašė:

void, aiskus tu man. "vafliu gimes tortu nebusi" .

 O tu ameba gimęs, homo sapiens netapsi =D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:19:24 | Nuoroda
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:21:15 | Nuoroda

grybas tu esi.skaudziai kazkada nukrisi. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:23:08 | Nuoroda
Agnė. rašė:
cacalele rašė:

He... mano nervai jau atslūgo, džiaugiuosi kad bent žmonės stengiasi taisyti padėtį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainė, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

 siaubas, pas mus mokykloj visi palaiko norą apeliuot.

išleistuvėse nematau prasmės nedalyvaut, vis tiek duos mokyklos baigimo pažymėjimą, o kaip gali mokyklą baigusio abituriento ir išlaikiusio egzaminą, tačiau norinčio surasti tiesą, nekviesti į savo paties išleistuves -štai kur klausimas...

 Tai vat kad pas mus būtent to pažymėjimo neduos, direktorius baisiai užsiraukęs kad kažkas samyšį daro ir bando prieš sistemą pašokinėti. Bet tiesa bado akis, kai vaikinukas paliktas antriems metams ir žolytės prarūkytais smegenimis 94 nuskina, o knyg7 graužikė 7... Ai mada faka cia n tų pavyzdžių, visų neišrašysim, bet kad kažkas negerai tai tikrai. Įdomu kaip buvo seniau...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:23:18 | Nuoroda

 visi ignoruokit "void" :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:23:53 | Nuoroda

uzsirasyk tikra egzo rezultata dalbajobe! 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:25:03 | Nuoroda
void rašė:
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

 Mielas void, blizga jūsų egzamino rezultatai, bet vėlgi čia internetas, gal kažkas fantazuoja? Arba kažkas turi bendravimo sutrikimą? Grynai kaip socialinės atskirties žmogus rašinėjat lempas.. Matyt labai jau nuobodu vasara jums...:D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą