Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:31:01 | Nuoroda

 Cia su sitais egzais (butent lietuviu) kazkas tikrai yra ne to... nesugeba svietimo ministras surengti normaliu uzduociu, nes cia jauciu apsirukes galetum ir 100 gaut, o zmones , kurie gyvena realiam pasauly be tokios lakios fantazijos tikrai turi daugiau problemu rasydamas... o mokytojai apsiruke ir tikrindami ir atpazista "sava zmogu"...(Beje ,as irgi menininkas... tik neapsirukes aisku(jokiu budu nebandau pasakyti, kad visi gerai gave yra narkomanai, tiesiog sakau, kad ten pasitaike tikrai bent keli mopkytojai poxujistai, kurie gadina geriems zmonems gyvenima))

P.S. sorry uz toki neapgalvota komentara , kas pyksta ant manes, kad pykstu ant svietimo sistemos? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:33:28 | Nuoroda

void - akivaizdziai persimokes zmogus, kuris siuo metu nesiorientuoja realybej

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:40:15 | Nuoroda
cacalele rašė:
void rašė:
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

 Mielas void, blizga jūsų egzamino rezultatai, bet vėlgi čia internetas, gal kažkas fantazuoja? Arba kažkas turi bendravimo sutrikimą? Grynai kaip socialinės atskirties žmogus rašinėjat lempas.. Matyt labai jau nuobodu vasara jums...:D

 Prie egzamino rezultatų neprisi3,14sinėkim, jeigu reikia nuo rugpjūčio Vilniuje galima bus pasigrožėti, jeigu taip užnieštėjo pavydas, man slėpti nėra ko, ypač kai nepažįstami jūs man.

RikArdO - visai kaušas, verkia dėl rezultatų, pats rašyti nemoka, vienaląstis =D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:42:42 | Nuoroda
ladyX rašė:

void - akivaizdziai persimokes zmogus, kuris siuo metu nesiorientuoja realybej

 Aš tiesiog ateinu pasigrožėti ir pasijuokti iš jūsų, verksnių, tuparilų =DDD

Klasėje susitinkam visi įspūdžiais dalinamės, o aš pasakoju jūsų verksmus, visi plyšta =D ir tu ladyXXX :DD rašyt išmok.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:43:36 | Nuoroda

niekam cia neidomi ta tavo nuomone.konstatuoju fakta gydikis kol vaistai dar pigus :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:43:49 | Nuoroda

oj siais metais tikrai kazkaip keistai. kai kuriems kliuvo tikrai keistai viena drauge gavo nereaaaliai mazai nors mokemes gana panasiai, o musu balu skirtumas apie 80%. Tai manau kazkas tikrai sumaisyta buvo, po apeleciju gali daug kas pasikeisti,tik zmones netylekit, parasykit apelecijas, tegu dar karta patikrina, buna kad ir sumaiso juk, o gal taip atsitiko ir su jusu darbais.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:44:06 | Nuoroda

 Žmogui trūksta dėmesio ar patinkanti panelė dėmesio nekreipia, palikit ramybėj, tegul kaifuoja apie savo būsimą diplomą galvodamas. Kaip sakant, jei ginčijiesi su kvailiu, pats tokiu patapt gali. Nebekreipkit dėmesio ir jei kalbat, tai bent į temą.

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:47:31 | Nuoroda

void=Ingridele? randu panašumų

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:48:35 | Nuoroda
void rašė:
ladyX rašė:

void - akivaizdziai persimokes zmogus, kuris siuo metu nesiorientuoja realybej

 Aš tiesiog ateinu pasigrožėti ir pasijuokti iš jūsų, verksnių, tuparilų =DDD

Klasėje susitinkam visi įspūdžiais dalinamės, o aš pasakoju jūsų verksmus, visi plyšta =D ir tu ladyXXX :DD rašyt išmok.

 aha, jau liekiu mokytis! jei ne tu, tai ir nezinociau, kad man to reikia!

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:50:09 | Nuoroda
benas;) rašė:

niekam cia neidomi ta tavo nuomone.konstatuoju fakta einu gydytis kol vaistai dar pigus :

 Kokį tu faktą konstatuoji, kad egzą vos išlaikai, ligoni :DD tikrai mink pasigydyk, jei vaistų užteks, manau tau operacija rimta kaip minimum :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:50:52 | Nuoroda

 gal galite paaiskinti?

Jeigu problema yra vertintojų kompetencijote, tai pažiūrėjus iš kitos pusės gaunasi, kad tie patys vertintojai (dirbadami mokykloje mokytojais) nekompetingai vertina mokinius. to pasekoje vieni nuvertinami, kitiems balas pakeliamas. Ir todėl kaip argumentą pateikti - mokykloje turėjau 9-10, kaip ir nelabai gaunasi?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:52:37 | Nuoroda
void rašė:
cacalele rašė:
void rašė:
RikArdO rašė:
void rašė:
Jenny rašė:

 Nju sakes kas per yzhiulumas zhmogau kituu che nevykeliais nevadinkt pats/i toks busimas... Zhiurek ,kad nereiketu gailetis uzh tokius zhodzhius... Kas aukshtai kyla zhemai leidzhesi ir patikek tu leisiesi LABAI GREIT ,Fui shlykshktju skajtyt

 Rašyt išmok, utele. =D

 Kou che, utelietas, pakejtej jos rashima? gi akivajzdzhiaj pakeitei paskutinius 2 jos zhodzhjus citatuoje.... 

bet aš kaušas ir to nepaslėpsiu vistiek :D

 Šaunuolis, uteliuk, sutinku :D

 Mielas void, blizga jūsų egzamino rezultatai, bet vėlgi čia internetas, gal kažkas fantazuoja? Arba kažkas turi bendravimo sutrikimą? Grynai kaip socialinės atskirties žmogus rašinėjat lempas.. Matyt labai jau nuobodu vasara jums...:D

 Prie egzamino rezultatų neprisi3,14sinėkim, jeigu reikia nuo rugpjūčio Vilniuje galima bus pasigrožėti, jeigu taip užnieštėjo pavydas, man slėpti nėra ko, ypač kai nepažįstami jūs man.

RikArdO - visai kaušas, verkia dėl rezultatų, pats rašyti nemoka, vienaląstis =D

 Na tai viešink vardą pavardę, lai pasidžiaugia tėveliai ir mokytojai kokios auksinės moralės žmogus esi;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:53:17 | Nuoroda

VAPSE SUSIDEGINK VOID. baisus tu velnes.eik paklausyk  muzikos atvesk.o poto pagalvok ar isdrystum tu man i akis taip pasakyt :D "laido riteris " -tokiu daug tu ne vienas.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:53:19 | Nuoroda
Aivariukas rašė:

 Cia su sitais egzais (butent lietuviu) kazkas tikrai yra ne to... nesugeba svietimo ministras surengti normaliu uzduociu, nes cia jauciu apsirukes galetum ir 100 gaut, o zmones , kurie gyvena realiam pasauly be tokios lakios fantazijos tikrai turi daugiau problemu rasydamas... o mokytojai apsiruke ir tikrindami ir atpazista "sava zmogu"...(Beje ,as irgi menininkas... tik neapsirukes aisku(jokiu budu nebandau pasakyti, kad visi gerai gave yra narkomanai, tiesiog sakau, kad ten pasitaike tikrai bent keli mopkytojai poxujistai, kurie gadina geriems zmonems gyvenima))

P.S. sorry uz toki neapgalvota komentara , kas pyksta ant manes, kad pykstu ant svietimo sistemos? 

 zinoma daziaugiuosi nerealiai savo rezultatu, taciau svietimo sistema yra ziauri...tikiuos kada nors pasitaisys..bet vargu ar greit.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:54:10 | Nuoroda

 noriu pasiteirauti. ar apeliaciją galima rašyti internetu? jei taip , kur galima rasti jos formą?

  • Fizika / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:54:56 | Nuoroda

gyva tu beda void. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:58:09 | Nuoroda

void+PMS= sutrikusi komentatore studijos.lt erdveje

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:58:22 | Nuoroda

Šiaip be proto nemėgstu tokių barnių, ypač internete, ir žmonių, kurie save iškelia pamindami kitą, bet void made my day   Pati 76 gavau, galėjau geriau - negavau, oh well. Skaudu tik buvo dėl žmonių, kurie tikrai verti buvo 100, o gavo 60. Ir pikta dėl tų, kurie mokykloj dirbo atmestinai, nieko apie literatūrą nežino, tik faktus ir gavo virš 90. Tuo pačiu laba džiaugėsi dėl savęs ir nusisuko nuo tų, kurie gavo mažiau. Bet eh, ir žemi rezultatai kartais motyvuoja labiau, nei amžina sėkmė.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:52:58 | Nuoroda
CiaCia rašė:

 Bet eh, ir žemi rezultatai kartais motyvuoja labiau, nei amžina sėkmė.

 Visiškai pritariu

Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:54:30 | Nuoroda

 void, mano draugas pernai irgi gavo 97 procentus, bet nejo i forumus kitu niekinti. Nurimk

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą