Lietuvių VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:57:02 | Nuoroda
MariusLXIX rašė:

 void, mano draugas pernai irgi gavo 97 procentus, bet nejo i forumus kitu niekinti. Nurimk

 Greičiausiai tavo draugas neturėjo jokių sutrikimų, o pas void jau sunkesnis atvejis

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:01:14 | Nuoroda

kazkas cia naslaite atlepusiom ausim,....hmmmm ar tik ne viod ... :D
gerbiamieji, ar verta ir toliau diskutuot su void , as suprantu ,kad visiem kelia juoka, bet pagailekim zmogaus, taip plesosi cia, ir kalbeti bando protingiau po kritikos,bet deja nesekmingai....
eik vaikut, i one.lt draugu ieskotis, nes cia sunkokai sekasi  tau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:02:14 | Nuoroda

*void

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:05:08 | Nuoroda

Psichiškai nestabilioms "asmenybėms" tik to ir tereikia - dėmėsio.

Ir nesvarbu, kad tas dėmesys yra neigiamas/ kritiškas. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:15:56 | Nuoroda
Rytovejas rašė:

Psichiškai nestabilioms "asmenybėms" tik to ir tereikia - dėmėsio.

Ir nesvarbu, kad tas dėmesys yra neigiamas/ kritiškas. 

 tai tegu eina i portalus, kur renkasi panasios "asmenybes" .  :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:19:31 | Nuoroda

o jus nemanot kad po apeliaciju gali buti dar blogiau? jog gali sumazinti tiek kiek turi? as manbau mazai sansu kad pakels. praeitais metais man sake kad  pas mus mokykloje daug kas rase apeliacijas bet tik vienam zmogui pakele dviem balais.baisu tikrai kad nesumazintu

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:31:07 | Nuoroda

Būtent, todėl nustokit kreipti dėmesį į tą vod ir į jos žeminančius pasisakymus. Čia vienintelis ginklas prieš tokį bedvasį žmogų. Lai tai lieka ant jos sąžinės. Juk galiausiai vistiek kada nors suaugs

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:55:12 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Būtent, todėl nustokit kreipti dėmesį į tą vod ir į jos žeminančius pasisakymus. Čia vienintelis ginklas prieš tokį bedvasį žmogų. Lai tai lieka ant jos sąžinės. Juk galiausiai vistiek kada nors suaugs

 O tu mažiau keitaliok savo rezultatus, buvo tai toks:

poto pasidarei 50+-, o tada jau vos ne šimtukas :D

Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:29:47 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:06:12 | Nuoroda

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:11:32 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Teiksi apeliaciją? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:26:23 | Nuoroda

puiku budamas žydas islaikiau ltu ant 11 procentu;DDD 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:55:30 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:59:45 | Nuoroda
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 Vis labiau įsitikinu, kad "lazda turi du galus" :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:21:00 | Nuoroda
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 kokia dar ingridėlė, jos net nėra, abejoju, kad atsirastų toks debilas, kuris iš tikrųjų girtųsi, kaip nerealiai parašė, o paskui skelbtų, kad gavo 3 balus.. dieve mano, užsiregistravo kažkas tokiu vardu ir neturėdamas, ką veikt, išsipi****** iš visų, o visi ir kreipia dėmesį į šitas durnystes..

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:35:44 | Nuoroda

Po galais, gaila, kad nepamenu, kas per veikėja rašė čia... po egzamino.. atseit, vajė, kaip blogai parašiau, greičiausiai neišlaikysiu, interpretacijoj ne tą parašiau, visai ne į temą... o gavo 99 proc. :D

Mažiau pagyrų ir mažiau baimių reikėjo. Gal durna pasirodysiu, bet man tas egzaminas ne toks jau ir svarbus. Ne vien lietuvių, visi. Jeigu ką - perlaikysi kitais metais. O šiaip, gyvenime vietą rasim visi, ir nereikia čia trydaliot dėl kiekvienos smulkmenos... Kas mokės suktis, tas prasisuks ir su 3 proc. :) O kas bukas, kalt tik temokantis, galės tik save arba dievą kaltinti, kad nesekasi gyvenime.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:01:14 | Nuoroda

Gal kas turit, ar radot kurnors internete Vaiciunaites eilerascio interpretacija?? Nes po rezultatu , pasirodo, turejau visai to eilerascio nesuprast.. :D  Idomu kaip cia istiesu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:23:12 | Nuoroda

Nieko, jos biologijos 100 viską atpirks, o gal net bus 200? :)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-04 23:17:42 | Nuoroda
sun' rašė:
Aivarasg rašė:
Ingridele rašė:

 gavau tik 3 balus :( nesuprantu gal mano darbai sumaisyti :( 

 Iš kart po egzo:

Ingridele rašė:

tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis.

 

Tai kaip cia dabar buvo ?

 kokia dar ingridėlė, jos net nėra, abejoju, kad atsirastų toks debilas, kuris iš tikrųjų girtųsi, kaip nerealiai parašė, o paskui skelbtų, kad gavo 3 balus.. dieve mano, užsiregistravo kažkas tokiu vardu ir neturėdamas, ką veikt, išsipi****** iš visų, o visi ir kreipia dėmesį į šitas durnystes..

 ta pati zadejau rasyt. jezau, kiek kvailu ir naiviu zmoniu cia... nzn net, kas kavilesnis-tas, kuris sitaip issidirbineja, ar tas, kuris tiki...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:56:34 | Nuoroda

sveiki ;) nusprendziau ir as pasidalinti savo nuomone apie lietuviu vbe. man labai gaila tu zmoniu, kurie prastai islaike, nes siais metais teko girdeti apie nemaza informacijos nutekejima vilniuje. atsirado mokytoju, kurie nesilaikydami jokio konfidencialumo liepe savo mokiniams pasikartoti skema. atitinkamai tu, kurie rase baltos drobules interpretacijas, darbai bus prastesni. zinoma, panasiu dalyku visuomet pasitaiko, taciau labai pikta...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą