kur gyvensit? :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 12:16:40 | Nuoroda

SKUBIAI ieskau issinomuoti tvarkingo,nebrangaus 2k.buto Klaipedoj,geriau butu centre

Žinutė parašyta: 2010-07-30 14:04:25 | Nuoroda
Ingridutea rašė:

SKUBIAI ieskau issinomuoti tvarkingo,nebrangaus 2k.buto Klaipedoj,geriau butu centre

 Centre, 2 kamb ir dar nebrangaus...;D  JO

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:22:28 | Nuoroda

 kas noretu nuomotis buta klaipedoje? rasykit

Žinutė parašyta: 2010-08-01 02:16:46 | Nuoroda
Sveiki, aš būsimas pirmakursis Klaipėdoje (KU SvMF ergoterapeutas), ieškau žmogaus, kuris norėtų kartu nuomotis butą. Bendrai: esu sukalbamas, tvarkingas, draugiškas, mėgstantis palyrlinti kokį instrumentą, bei mėgstantis ir gerai pasilinksminti, rėkauju retai, nesu neagresyvus, esu įpratęs kojines išsiplaut. Ieškau žmogaus, kuris nesikratytų darbo tvarkantis bute, nežadintų rytais - bumčikais, nes tai labai nervina, nors kažkiek bendrautų, būtų pakantus ir pareigingas. Kartais kadangi miegoti einu vėlai, galiu būti labai ankstyvas žadintuvas. Atsiradus panašiam žmogeliui, galėtume susiderinti apytikslę vietą gyvenimui (patraukliausia netoli senamiesčio, fakolendo).Jei toks atsirastų, papaišykit į AM arba [[;
Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:53:40 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:52:01 | Nuoroda

Sveiki :) Na ką, ir aš ieškausi butuko, nes bendrabutį gauti man tikrai neįmanoma, o ir nelabai įsitikinusi, ar norėčiau  Esu ramaus būdo, neturiu jokių žalingų įpročių, puikiai sutariu su visais žmonėmis, kurie nori su manimi sutarti :) Esu pasiryžusi mokytis (turbūt iki rugsėjo pirmos mes visi tam labai pasiryžę :D ), todėl intrigančių ar nuolatinių linksmybių norinčių merginų kvietimų nepageidaučiau.  Studijuosiu psichologiją pedagogikos fakultete, todėl būtų neblogai kur nors netoli jo, tačiau iš bėdos tiktų ir tolėliau. Mielai gyvenčiau su viena ar keliomis kambariokėmis. 

Lauksiu kvietimų :)

El paštas:

Skype: edituteliukas
 

  • Istorija / VBE 49
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-08-04 18:56:29 | Nuoroda
Julia91 rašė:

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

 na gyvenimas barake nera toks blogas kaip gali pasirodyti, tik tiek kad kas istojo i JTF tai tiems dazniausiai skiria taikos baraka, o jis ne paslaptis tikrai prastos bukles. ech, ka darytume jei nebutu chemikiu ir aplinkos inzinieriu, is vis nebutu i ka fakultete paziureti

Žinutė parašyta: 2010-08-05 00:35:19 | Nuoroda
laimuxx rašė:
Julia91 rašė:

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

 na gyvenimas barake nera toks blogas kaip gali pasirodyti, tik tiek kad kas istojo i JTF tai tiems dazniausiai skiria taikos baraka, o jis ne paslaptis tikrai prastos bukles. ech, ka darytume jei nebutu chemikiu ir aplinkos inzinieriu, is vis nebutu i ka fakultete paziureti

 O ką pats studijuoji?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 00:39:08 | Nuoroda
malvinux rašė:

gavau bendrabuti...man pasiseke,nes statybininku bendrabutis geriausias is esanciu,be to ,netoli socialiniu mokslu fakulteto.....tik nlb.zinau kur....nors klaipeda gana nemazai pazistu,bet vis dar neissiaiskinau kur tiksliai randas tas bendrabutis,gal kas zinot?

 is kur zn kad gawai baraka?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 13:25:58 | Nuoroda
Julia91 rašė:

 is kur zn kad gawai baraka?

 siaubeli...paziurek kada rasyta..............

laimuxx idomu kur tu gyveni jei tau statybininku barake salygos daugiau nei geros ten......;DDDDD barakas isvis ne ne i tema laukuose stovi,stotele uz kilometro per laukus klampoti arba eiti aplinkui......aplink BOMZYNAS.....barake vanduo toks kad neaisku kokiu ten gyviu kai galva isiplauni...;))) pro langus profkes barakas  dar tai net neapsimoka langu nuo kiausiniu ir neaisku ko valyti........dar pro ta pacia publika kasdien reikia praeiti...visokiausiu repliku prisiklausyti...bernam tai nera problemos gal ten....;) administratore uz kiekviena smulkmena nukirsdinti grasina :DD budetojos griesztos,nepraeis bet kas.....

ir kaip visuose barakuose-daug triuksmo,nervu,nei pamiegosi nei papakosi kartais ;DD kai kuriuose kambariuose sienos pokiaures tokios :)) be to kainuoja saltu metu jis tiek,kiek buta nuomotis,i kitus fakus belekiek vaziuot toli yra is to uzkampio...

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:30:47 | Nuoroda

Na va, bendriko negavau, reik ieškot su kuo gyvent :) Jeigu ieškot kambarioko, rašykit, bandysim ką nors susitart :)

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:57:46 | Nuoroda
chetra rašė:
Julia91 rašė:

 is kur zn kad gawai baraka?

 siaubeli...paziurek kada rasyta..............

laimuxx idomu kur tu gyveni jei tau statybininku barake salygos daugiau nei geros ten......;DDDDD barakas isvis ne ne i tema laukuose stovi,stotele uz kilometro per laukus klampoti arba eiti aplinkui......aplink BOMZYNAS.....barake vanduo toks kad neaisku kokiu ten gyviu kai galva isiplauni...;))) pro langus profkes barakas  dar tai net neapsimoka langu nuo kiausiniu ir neaisku ko valyti........dar pro ta pacia publika kasdien reikia praeiti...visokiausiu repliku prisiklausyti...bernam tai nera problemos gal ten....;) administratore uz kiekviena smulkmena nukirsdinti grasina :DD budetojos griesztos,nepraeis bet kas.....

ir kaip visuose barakuose-daug triuksmo,nervu,nei pamiegosi nei papakosi kartais ;DD kai kuriuose kambariuose sienos pokiaures tokios :)) be to kainuoja saltu metu jis tiek,kiek buta nuomotis,i kitus fakus belekiek vaziuot toli yra is to uzkampio...

 zinau pamaceu weleu :DDDD , is po naktines darbo ne ka matai :D 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:58:52 | Nuoroda
ViliusB rašė:

Na va, bendriko negavau, reik ieškot su kuo gyvent :) Jeigu ieškot kambarioko, rašykit, bandysim ką nors susitart :)

 is kur zinai?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 09:59:16 | Nuoroda
Julia91 rašė:
ViliusB rašė:

Na va, bendriko negavau, reik ieškot su kuo gyvent :) Jeigu ieškot kambarioko, rašykit, bandysim ką nors susitart :)

 is kur zinai?

 ku.lt tinklapyje jau yra sarasai.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 10:37:28 | Nuoroda

Jeigu kas turit buta, bet neturit kambarioku tai parasykit;] ......nes jezau diewe kaip sunku db ji gauti;////

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-08 02:10:09 | Nuoroda

Matau dar daug kas neturit kur nomuotis :) Kas mokėsit gražiai paprašysit duosiu ~15numeriukų, kurių nebetikrinau, nes radau jau tinkamą :)
P.S vieną žinau 3 kambarių 09d atsilaisvina, jei daugiau niekas neskambino, na čia mano planas B buvo :D Galiu ir nuotraukų atsiųsti :D Neblogus tokius radęs buvau. Taigi skype: bnlife arba

Žinutė parašyta: 2010-08-08 11:18:59 | Nuoroda

 AŠ DAR IEŠKAU KABARIOKĖS(-IŲ)! TURIU 3 PUSLAPIUS VARIANTŲ, NORIU RASTI GERIAUSIĄ, TAUPIAUSIĄ, IR SU GERA KOMPANIJA, KAS SU MANIM - RAŠOM!!

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:41:04 | Nuoroda

 As tai gavau bendrabuti :)))

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:50:20 | Nuoroda

Gyvensiu bute :)  Susiradau fainą kambariokę,labai džiaugiuosi,kitą savaitę jau gausim buto raktus.Wuhuu! :D

Žinutė parašyta: 2010-08-08 15:54:52 | Nuoroda
Anywow rašė:

Gyvensiu bute :)  Susiradau fainą kambariokę,labai džiaugiuosi,kitą savaitę jau gausim buto raktus.Wuhuu! :D

 Gywensit dwiese????;] kurioj wietoj?

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą